Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко підписав закон про звільнення від мобілізації викладачів

Четвер, 23 липня 2015, 13:47

Петро Порошенко підписав прийнятий Верховною Радою закон про звільнення від призову на військову службу під час мобілізації викладачів та науковців.

Про це повідомила прес-служба Адміністрації Президента України.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників».

Згідно із законом, призову на військову службу під час мобілізації не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання; наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють відповідно у вищих навчальних закладах, наукових установах та організаціях, загальноосвітніх навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Нагадаємо, 1 липня, на Верховна Рада прийняла законопроект №2620 про звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій наукових і науково-педагогічних працівників.

Законопроект підтримали 266 народних депутатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.