Новини

Інфраструктура

Послугу резервування квитків на поїзд за 90 діб призупинено

Послугу резервування квитків на поїзд за 90 діб призупинено

p-p.com.ua

Послугу резервування квитків на поїзд за 90 діб призупинено

Вівторок, 3 липня 2012, 11:41

«Укрзалізниця» призупинила послугу резервування проїзних документів за 90 діб у зв'язку з відсутністю достатнього потреби на неї. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Попередній продаж проїзних документів на усі інші поїзди у діючому графіку руху поки що здійснюватиметься, як і раніше, за 45 діб до дати відправлення.

На 8 найпопулярніших поїздів пасажири можуть придбати квитки за 60 діб.

Із 19 червня 2012 року встановлено термін попереднього резервування проїзних документів 60 діб, на поїзди: № 20/20 Луганськ – Київ – Луганськ, №38/37 Донецьк – Київ – Донецьк, №44/43 Івано-Франківськ – Київ – Івано-Франківськ, №92/91 Львів – Київ – Львів, №12/11 Київ – Сімферополь – Київ, №67/68 Київ – Варшава – Київ, №81/82 Київ – Ужгород – Київ, №106/105 Одеса – Київ – Одеса. Ці поїзди курсують щоденно упродовж року.

Основною метою впровадження даної послуги є розширення можливостей для пасажирів. «Пасажир має змогу завчасно замовити та придбати квиток, завернувшись до залізничних кас чи за допомогою мережі Internet. А залізничники, в свою чергу, матимуть можливість слідкувати за попитом та населеністю поїздів. Це є актуальним особливо на свята, коли значно зростає попит на квитки», – зазначають фахівці Головного пасажирського управління Укрзалізниці.

У разі зміни терміну попереднього резервування проїзних документів на інші поїзди буде повідомлено на офіційному сайті Укрзалізниці та у ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.