Новини

Новини

У Львові працюватиме медіа-центр Євро

У Львові працюватиме медіа-центр Євро

www.sport-express.ua

У Львові працюватиме медіа-центр Євро

Середа, 11 квітня 2012, 11:11

Львівська міськрада створює медіа-центр «Львів-2012». Про це повідомляє Інформаційний центр «Україна 2012» з посиланням на провідного менеджера з інформаційної політики та PR ЛКП «Агенція з підготовки Львова до Євро-2012» Людмилу Дунець.

У Львові створюється медіа-центр «Львів-2012», який працюватиме для журналістів чемпіонату «Євро-2012». Медіа-центр буде розташований на території Львівської міської ради, найвірогідніше у Великій сесійній залі. Організатори наразі не можуть описати, як він виглядатиме, оскільки декор та наповнення зони для представників ЗМІ залежатиме від активності спонсорів, які долучаться до цього проекту.

«Медіа-центр буде розрахований на певну кількість журналістів. Для них будуть облаштовані спеціальні робочі місця з комп’ютерами та зі звичайними столами. Буде також зона для відпочинку, територія, де можна було б перекусити, зона для перегляду матчів, а також місце для брифінгів», - розповіла Людмила Дунець.

Як зазначила Людмила Дунець, у Великій сесійній залі медіа-центр запрацює безпосередньо перед самим чемпіонатом. Але така робота, як формування та розсилка медійних повідомлень – розпочалася вже. Крім того, ведеться робота з розробки інтернет-сторінки, на якій публікуватиметься інформація спеціально для журналістів, в тому числі медіа-центру. Сторінка буде створена на базі офіційного туристичного сайту міста lviv.travel.

Також повідомляється, що більшість працівників медіа-центру – це будуть волонтери, але буде також і свій штат. «Волонтери мають працювати 7 годин, тобто за добу буде організовано 3 зміни, в кожній з яких буде задіяно від 25 до 35 добровольців. Тобто протягом дня до роботи медіа-центру буде залучено до 100 волонтерів, а також ще 10-15 працівників штату. Щодо годин роботи медіа-центру, то якісь дні він буде працювати цілодобово – це у дні до, під час та після матчу. У дні, коли матчів у Львові не буде – прес-центр працюватиме з 9 до 24.00 чи до 22.00 години», - резюмував організатор. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.