Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

велотрек

велотрек

sport-express.ua

Середа, 29 липня 2015, 10:20

У Львів пройдуть наймасштабніші в Україні велоперегони

6-9 серпня, на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноброни України у Львові відбудуться наймасштабніші в Україні велосипедні змагання на треку «Гран-прі Галичини».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

З 6 по 9 серпня, на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оброни України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39 а) відбудуться наймасштабніші в Україні велосипедні змагання на треку «Гран-прі Галичини».

Організатори очікують участі близько 200 спортсменів національного рівня (жінки, чоловіки, юніори віком до 23 років), які представлятимуть команди 10-ти областей України, а також провідних велосипедистів Литви, Польщі, Болгарії, Узбекистану, Словаччини, Азербайджану та інших країн Європи.

«Гран Прі Галичини» відбуватиметься за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), федерації велосипедного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної федерації велосипедного спорту й відділення НОК України у Львівській області.

Головний суддя: суддя міжнародної категорії Павел Скорек (Польща).

Початок змагань:

- 6 серпня о 16:30 год.

- 7 серпня о 10:00 год.

- 8 серпня о 9:20 год.

- 9 серпня о 10:00 год.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.