Новини

Політика

поліція

поліція

П'ятниця, 7 серпня 2015, 17:581133

Окрім Самбора, міліцію реформують ще у 4 районах Львівщини

Відтепер міліцейські групи швидкого реагування окрім Самбірського з'являться у й Старосамбірському, Турківському, Жовківському та Мостиському районах.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

7 серпня у Львові презентували поширення експерименту, що проводиться на базі Самбірського міського відділу міліції із створення груп швидкого реагування, та запровадження ряду нововведень.

"Групи швидкого реагування набагато швидше прибувають на виклики громадян, працюють ефективніше та оперативніше. Міліціонери, що працюють за новими графіками, мають можливість концентруватись виключно на виконанні своїх обов’язків. Результат очевидний: довіра громадян до працівників міліції зросла", – зазначив в.о. начальника МВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Домніцак.

Експеримент з реформування міліції Львівщини проводять спільно Головне управління МВС України у Львівській області та Консультативна місія ЄС.

За словами керівника відділу регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу Удо Мьоллєра, згодом проект може бути продовжений на усю територію України.

Наразі, за інформацією начальника штабу ГУ МВС України у Львівській області Юрія Гладуна, міліцейські групи швидкого реагування планують запровадити у всіх районах Львівщини.

Нагадаємо, групу швидкого реагування у Самбірському міськвідділі міліцію впровадили 17 липня, а її патрулі яких забезпечили 4 новими автомобілями. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.