Новини

Соціум

Олексій Коломійцев

Олексій Коломійцев

Понеділок, 17 серпня 2015, 17:27767

Магдиш не хоче віддавати Коломійцеву майже шість мільйонів гривень

Управління культури Львівської міської ради подає позов до суду аби скасувати контракт Олексія Коломійцева зі Львівським драматичним театром ім. Лесі Українки.

Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі творчого колективу Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки.

"Генадій Расказов, який з 3 по 6 серпня виконував обов’язки заступника директора театру, підписав контракт з Олексієм Коломійцевим на 5 років на виконання ним функцій художнього керівника. Контракт підписано 4 серпня, а датується 6 серпня. У книзі наказів він не був зафіксований, тому ми зараз подаємо позов до суду, щоб у судовому порядку цей укладений контракт було скасовано", – розповів заступник директора департаменту культури Львівської міської ради Михайло Мороз.

На зустрічі Олексій Коломійцев заявив, що департамент культури ЛМР втручається у діяльність театру, натомість директор департаменту повідомила, що театр є муніципальним об’єктом, на який з міського бюджету кожного року витрачають 5 млн 729 тис грн. для покриття заробітної платні та комунальних послуг, тому втручання є правомірним.

Також колектив Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, який був звільнений після конфлікту з Коломійцевим, звернувся  до громадськості з наступним: "Ми готові на рівних законних умовах поруч з будь-якими конкурсантами виборювати право працювати в театрі, проте ситуація в якій Коломійцев все ще впливає на керівництво театром унеможливлює проведення такого конкурсу."

Нагадаємо, що 3 серпня конкурс на посаду художнього курівника у Львівському театрі ім. Лесі Українки перенесли на невизначений термін.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.