Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львів

львів

raskalov-vit.livejournal.com

Середа, 19 серпня 2015, 14:02

До Львова на відпочинок прибуло 40 дітей зі сходу в рамках ініціативи "Єдина країна"

До Львова приїхало близько 40 дітей зі східної України, котрі протягом тижня відпочиватимуть в таборах у Львівській області.

В рамках ініціативи управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР «Єдина країна» до Львова приїхало близько 40 дітей зі східної України, котрі протягом тижня відпочиватимуть в таборах у Львівській області.

Протягом тижня частина дітей зі Слов’янська та Кривого Рогу спільно з представниками молодіжної громадської організації «Граніт» матимуть можливість взяти участь в таборуванні, а саме, в с. Розлуч, Турківського району, повідомдяє прес-служба Львівської міської ради.

Після тижневого відпочинку в мальовничих горах та прогулянки Львовом діти повернуться додому.

«Ці заходи нам дуже важливі, адже робляться в рамках ініціативи, яка покликана нівелювати стереотипи, що побутують в суспільстві щодо сходу та заходу України.

Суспільство потребує постійної інвестиції у майбутнє – у наших дітей. Окрім того, ми дуже раді, що протягом даного заходу діти зможуть покращити стан здоров’я, відновити життєві сили через оздоровлення, активний відпочинок та пропаганду здорового способу життя і спорту. Ми будемо працювати над тим, щоб кількість таких проектів збільшувалась», – зазначили в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Нагадаємо, що цьогоріч вже відбувалися таборування в рамках ініціативи «Єдина Україна». Львівський осередок громадського об’єднання «Дитячий альпійський рух України» спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради організували з 07 по 14 серпня 2015 р виховний вишкіл: «Cхід і захід – разом». У заході взяли участь близько півсотні дітей із Маріуполя та 25 учасників Львова. Оздоровчий навчально-виховний дитячий табір проводився у мальовничому Закарпатті поблизу водоспаду Шипіт.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.