Новини

Соціум

вантажівка

вантажівка

mukachevo.net

У Краковці затримали вантажівку з контрабандою

Середа, 19 серпня 2015, 17:10

Прикордонники Мостиського загону попередили ввезення в Україну більше 15 тонн товарів та предметів, значна частина яких не була зазначена у товаросупровідних документах.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Держприкордонслужба України.

Учора, за попередньо отриманою інформацією оперативних підрозділів Держприкордонслужби, прикордонники відділу «Краковець», що на Львівщині, ініціювали проведення переогляду вантажного автомобіля з товарами китайського виробництва.

Вже на початку розпакування товару, що перевозився у вантажівці, прикордонно-митна оглядова група встановила, що має місце значна розбіжність із зазначеним у інвойсі переліком та вартістю вантажу. Також було виявлено товар, який не заявлений у документах, зокрема – запчастини до автомобілів, частини та аксесуари для смартфонів, електронні системи для торгових мереж, взуття, біжутерія тощо.

Після здійснення огляду частини вантажу прийнято рішення про направлення його для подальшої перевірки на внутрішню митницю. Характер та сума оцінки предметів і товарів, що незаконно ввозилися в Україну, буде повідомлено додатково.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.