Новини

Соціум

аеропорт Львів

аеропорт Львів

П'ятниця, 21 серпня 2015, 10:33755

13 працівників Львівського аеропорту звинуватили у порушенні закону

У Міжнародному аеропорту "Львів" до відповідальності притягнуть осіб, причетних до завищення вартості авіапалива.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Міністерство інфраструктури України провело перевірку діяльності Львівського аеропорту щодо розтрати державних коштів на закупівлю пального.

За результатами перевірки стало відомо, що винними виявилися 13 працівників установи. З них 11 отримають догани, 2 – попередження. Матеріали перевірки також будуть передані до прокуратури.

Як повідомляють у Львівській ОДА, до Мінінфраструктури надійшла інформація щодо незаконного завищення цін на паливо з ініціативи постачальника після укладання договору за результатами проведеного тендеру. Переможець тендеру компанія «Окко-бізнес контракт» звернулась до аеропорту з листом про підвищення ціни, на основі чого був підписаний додатковий договір. Загалом вартість палива була завищена на 20%.

Під час перевірки Мінінфраструктури виявило, що співробітники аеропорту порушили закон про державні закупівлі.

Наразі вдалося повернути вартість закупівлі палива у Міжнародному аеропорту "Львів" до ринкового показника. У результаті переговорів було вирішено здійснити перерахунок раніше здійснених поставок.

Нагадаємо, 20 серпня стартував конкурс для заміщення вакантної посади генерального директора державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: