Новини

Соціум

прокуратура Львівської області

прокуратура Львівської області

На початку вересня на Львівщині стартує конкурс на посади у місцевих прокуратурах

Вівторок, 25 серпня 2015, 18:47

У вересні розпочнеться конкурс на заміщення вакантних посад у місцевих прокуратурах внаслідок реформи системи прокуратури.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Відтак, 5, 6 вересня у Львові відбудеться перший етап відкритого чотирирівневого конкурсного відбору – тестування на знання законодавчої бази (професійний тест).

У прокуратурі повідомили, що кожен кандидат буде особисто повідомлений членами робочої групи відповідного регіонального центру тестування про призначений йому точний час, дату і місце проведення тестування.

Усі тестові завдання, що стосуються цього етапу конкурсу, затверджені наказом Генерального прокурора України №157 від 21 серпня 2015 року, разом з правильними відповідями на них оприлюднені за посиланням.

Нагадаємо, внаслідок реформування Генпрокуратури районні прокуратури замінюють місцевими і зменшують їхню кількість. Також Генпрокуратура до 15 грудня планує створити 178 місцевих прокуратур та ліквідувати усі районні прокуратури. 

У зв'язку з цим, на Львівщині ліквідовані районні прокуратури у Буському, Радехівському, Бродівському та Кам’янка-Бузькому районах, які відтепер об'єднала в собі Радехівська місцева прокуратура.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.