Новини

Соціум

вул. Шевська

вул. Шевська

primetour.ua

Четвер, 27 серпня 2015, 13:12746

Свобода звернулася до Шокіна щодо приватизації приміщень на вул. Шевській у Львові

Богдан Галайко подав звернення до генпрокурора України Віктора Шокіна щодо усунення порушень, вчинених внаслідок приватизації нежитлових приміщень на вул. Шевській.

Про це сьогодні повідомив кореспондент Варіантів із сесії Львівської міської ради.

Депутат міськради та член ВО "Свобода" Галайко повідомив, що 8 квітня 2014 року в процесі виконавчого впровадження управління комунальної власності Львівської міськради при відсутності оцінки оформило договір куплі-продажі нежитлових приміщень на вул. Шевській.

"Відбулось оформлення по суті примусової приватизації за істотно зниженою ціною пам'ятки архітектури місцевого значення – будівлі Торгового дому 1912 року на вул. Шевській, 1 площею 1850,4 кв.М,", – йдеться у зверненні.

Богдан Галайко наголосив, що ринкова вартість нежитлових приміщень на вул. Швеській значно перевищує суму, подану у попередній оцінці.

"Попередня оцінка нежитлових приміщень, яку провів суб'єкт оціночної діяльності ПП "Львівськаекспертно-консультативна служба", що його директором є родич міського голови Сарахманевич А.П., станом на 31.08.12 року становила 6500 000 грн без ПДВ. Фактично, 1 кв.м у центральній частині міста оцінили у 3,500 тис. грн", – заявив Галайко.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.