Новини

Соціум

учасники АТО

учасники АТО

Шістдесят сімей загиблих учасників АТО з Львівщини забезпечать житлом

Четвер, 3 вересня 2015, 18:36

Понад 60 сімей військових, які загинули в АТО, цього року безкоштовно отримають житло у Львові та області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 1 вересня на обліку перебуває 61 сім’я військовослужбовців, які загинули під час АТО, що потребує покращення житлових умов.

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, цим родинам планують придбати житло ще цього року. Львівщина вже отримала майже 35 млн. грн. для придбання житла родинам загиблих учасників АТО.

Постанова "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов" затверджена Кабінетом Міністрів України 20 травня 2015 року.

Зазначимо, що для розгляду звернення щодо зарахування на квартирний облік сім'ї необхідно подати: заяву, довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію, акт обстеження житлових умов, копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта, довідки з місця праці дорослих членів сім’ї, копії документів, які підтверджують родинні відносини, копії документів, які підтверджують право на пільги, паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі, копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.