Новини

Соціум

Прокуратура Львівської області

Прокуратура Львівської області

На Львівщині 69 посадовців підозрюють у корупції

Середа, 9 вересня 2015, 13:28

Цьогоріч до судів направлено 69 протоколів стосовно посадовців, які вчинили адміністративні корупційні правопорушення.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Відтак, із зазначеної кількості протоколів, 2 – стосовно посадових осіб суду, по 1 – щодо службовців митниці та в.о. голови райдержадміністрації, 4 – щодо посадовців органів місцевого самоврядування, 7 – стосовно керівників та працівників медичних закладів, 10 – щодо керівників комунальних підприємств та ще 13 – про вчинення адміністративних корупційних правопорушень посадовцями навчальних закладів.

"За скоєння адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, за втручання прокуратури Залізничного району міста Львова до відповідальності притягнуто 2 заступників директора Державного навчального закладу "Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій", які будучи посадовими особами юридичної особи публічного права та  суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення, не подали у визначений термін, до 01.04.2015,  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік", – йдеться у повідомленні.

Кожному із них суд призначив штраф у розмірі 850 грн.

Зазначимо, що загалом судами розглянуто 36 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення, за наслідками яких до  відповідальності притягнуто 32 посадові особи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.