Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

урна для голосування

урна для голосування

Четвер, 10 вересня 2015, 10:14

ЦВК дозволила представникам сімох ГО бути спостерігачами на виборах

Центральна виборча комісія дозволила ще 7 громадським організаціям відправити своїх спостерігачів на місцеві вибори в Україні 25 жовтня.

Про це повідомила прес-служба Центральної виборчої комісії.

Відтак, ЦВК допустила на місцеві вибори ряд громадських організацій: "Всеукраїнський Комітет Народного Контролю", "Конгрес сприяння захисту українських земель", "За конкретні справи", "Інститут приватного та публічного права", "Концепт Груп", "За народовладдя" та "За чесні вибори!".

"Розглянувши клопотання 7 громадських організацій, комісія надала дозвіл Всеукраїнської громадської організації "Інститут приватного та публічного права", громадської організації "Концепт Груп", громадської організації "За народовладдя" та Всеукраїнської громадської організації "За чесні вибори!" мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року", – йдеться у повідомленні.

Також матимуть офіційних спостерігачів під час чергових виборів громадські організації "Всеукраїнський Комітет Народного Контролю", "Конгрес сприяння захисту українських земель" та Хмельницька обласна громадська організація "За конкретні справи".

Крім того, на засіданні ЦВК затвердила розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам проведення місцевих виборів на суму 1 млн 33 764,2 тис. грн. Також затверджено розподіл субвенції з держбюджету на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення зазначених виборів на загальну суму 2 млн 329 тис. 200 грн.

Нагадаємо, ЦВК опублікувала склад Львівської обласної виборчої комісії. Львівську міську виборчу комісію очолить представник Блоку Петра Порошенка Ігор Сліпецький.

На вибори Блок Петра Порошенка та УДАР об'єднаються, а Нарадний фронт не висуватиме своїх кандидатів. Не братимуть участь у виборах комуністи – Міністерство юстиції заборонило їм брати участь у місцевих та загальнодержавних виборах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.