Новини

Соціум

Львівська залізниця

Львівська залізниця

railwayz.info

Для вирішення проблеми із землею при колії мешканців Брюхович просять подати документи

Четвер, 10 вересня 2015, 10:48

Львівська магістраль просить мешканців Брюхович та Рясна-Руської надати необхідні документи для продовження роботи спеціальної земельної комісії.

Про це повідомила прес-служба Львівської залізниці.

Спеціально створена комісія Львівської залізниці після проведеного огляду смуги відведення у селах Брюховичі та Рясне-Руська звертається до мешканців з проханням якнайшвидше надати необхідні документи, аби посприяти вирішенню питання. 

За інформацією служби майнових і земельних ресурсів магістралі, фахівці продовжують інформувати мешканців про потребу надати відповідні документи для перескерування їх у Міністерство інфраструктури України та прийняття виваженого рішення у цій справі. Залізничники наголошують, що спільно з мешканцями та місцевими органами влади  шукатимуть оптимальні шляхи розв’язання спірних моментів у земельних питаннях.

Нагадаємо, комісію утворили після пікету управління Львівської магістралі мешканцями Брюхович та Рясне-Руської. Підприємство заявило 47 судових позовів до мешканців Брюхович та 19 позовів до власників ділянок у Рясне-Руській.

"Їхні ділянки розташовані у смузі відведення залізниці, яка належить до державних земель, перебуває у постійному користуванні залізниці та не підлягає приватизації та відчуженню", – заявляють у Львівські залізниці.

Зазначимо, що у червні у Львові вже створили робочу групу, яку очолила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак. Робоча група повинна була розглянути претензії Львівської залізниці на земельні ділянки місцевих мешканців при залізничній колії у Брюховичах.

Проте з того часу ситуація довкола земель при коліях так і не змінилася.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.