Новини

Економіка

Нацбанк

Нацбанк

rbc.ua

Нацбанк оголосив "Інтеграл-банк" банкрутом

Середа, 16 вересня 2015, 13:20

Нацбанк відніс ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

15 вересня 2015 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних.

Зазначимо, "Інтеграл-банк" був визнаний проблемним у серпні 2015 року через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов’язань перед вкладниками та кредиторами.

"Після віднесення банку до категорії проблемних було встановлено факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк. Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно та в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів", – йдеться у повідомленні Нацбанку.

Відтак, з метою захисту інтересів вкладників банк визнали неплатоспроможним.

Нагадаємо, раніше Нацбанк ліквідував ПАТ "Укргазпромбанк"ПАТ "Східно-промисловий комерційний банк"ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит", ПАТ "Радикал-банк" та ПАТ АБ "Столичний", ПАТ "КБ "Надра"ПАТ "Енергобанк"банк "Стандарт"ПАТ "Омега-банк". Також ще у березні Нацбанк України відніс АТ "Дельта Банк", ПАТ "Кредитпромбанк" до категорії неплатоспроможних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.