Новини

Новини

У Львові Януковичу презентують концепцію проекту «Олімпійська надія - 2022»

У Львові Януковичу презентують концепцію проекту «Олімпійська надія - 2022»

У Львові Януковичу презентують концепцію проекту «Олімпійська надія - 2022»

Середа, 11 квітня 2012, 13:44

12 квітня, під час візиту Президента України Віктора Януковича, у Львові презентують концепцію Національного проекту «Олімпійська надія - 2022», - повідомив під час брифінгу голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Ппрезентацію планують провести під час наради з питань розвитку спортивної, туристичної та транспортної інфраструктури, створення умов для отримання права на проведення в Україні Зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор 2022 року.

За словами Михайла Костюка, президенту запропонують проект, до якого увійшли всі ділянки розвитку, починаючи від інфраструктури, завершуючи заходами розвитку у сфері спорту та охорони здоров’я. Цей проект має на меті мобілізацію зусиль на етапі осмислення, проектування та конкретних дій.

«Олімпійська надія - 2022» – це одна із сходинок до розвитку міста Львова та Карпатського регіону. На цьому етапі ми співпрацюємо з німецькою консалтинговою фірмою ProProjekt and AS&P, яка розробляє техніко-економічне обґрунтування Національного проекту «Олімпійська надія - 2022» – створення спортивно-туристичної інфраструктури». Сподіваємось, що наші обґрунтування будуть переконливими і держава підтримає курс розвитку регіону, що, в свою чергу, збільшить кількість робочих місць, покращить якість життя і зробить наш регіон привабливим для інвестиційної діяльності», - зазначив Михайло Костюк.

Нагадаємо, 12 квітня відбудеться урочисте відкриття аеропорту Львів після реконструкції за участю президента Януковича і президента УЄФА Мишеля Платіні.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.