Новини

Економіка

Нацбанк

Нацбанк

rbc.ua

Нацбанк оголосив банк "Національні інвестиції" банкрутом

П'ятниця, 18 вересня 2015, 10:34

Нацбанк відніс ПАТ "Банк "Національні інвестиції" до категорії неплатоспроможних.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

17 вересня Національний банк України прийняв рішення про віднесення публічного акціонерного товариства "Банк "Національні інвестиції" до категорії неплатоспроможних через непрозорість цілої низки операцій банку та стрімке суттєве скорочення ліквідних коштів.

Також було встановлено факти невідображення банку у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений термін.

За словами першого заступника голови Нацбанку Олександра Писарука, банки з непрозорою структурою власності найчастіше потрапляють до ФГВФО саме через проведення ризикових та непрозорих операцій, які в результаті приводять до втрати ліквідності.

Зазначимо, Фонд гарантування вкладів може визнати неякісними операції банку, якщо буде доведено, що вони спричинили погіршення фінансового стану установи або настання її неплатоспроможності.

Нагадаємо, раніше Нацбанк ліквідував ПАТ "Укркомунбанк"ПАТ "Укргазпромбанк"ПАТ "Східно-промисловий комерційний банк"ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит", ПАТ "Радикал-банк" та ПАТ АБ "Столичний", ПАТ "КБ "Надра"ПАТ "Енергобанк"банк "Стандарт"ПАТ "Омега-банк". Також ще у березні Нацбанк України відніс АТ "Дельта Банк", ПАТ "Кредитпромбанк" до категорії неплатоспроможних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.