Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

підвищення соціальних стандартів

П'ятниця, 18 вересня 2015, 15:04

Яценюк обіцяє двічі підняти соцстандарти у 2016 році

підвищення соціальних стандартів

У державному бюджеті на 2016 рік передбачаються кошти для підвищення соціальних стандартів двічі на рік.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Державний бюджет на 2016 рік буде так само передбачати збільшення соціальних стандартів. Видатки в 2016 році на соціальну сферу, на соціальну політику будуть також зростати. В 2016  році підвищення соціальних стандартів буде проводитися двічі на рік", – міністр соціальної політики Павло Розенко.

За його словами, завдяки ухваленню парламентом законів щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу підвищення соцстандартів відчують близько 12,5 млн українців, при цьому буде збільшено понад 80 виплат соціальної допомоги.

Також міністр підкреслив, що 10 млрд грн , які вчора додатково були введені в державний бюджет, мають не емісійний і не інфляційний характер.

"Тобто ці кошти матимуть абсолютно позитивне значення і для економіки України, адже ці 10 мільярдів не будуть виведені в офшори, не будуть розподілені по різних тіньових схемах, а прийдуть через закупівлю товарів і послуг в українську економіку. Це додатковий ресурс, який економіка отримає буквально найближчим часом", – наголосив Розенко.

Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада підтримала законопроекти уряду, необхідні для реструктуризації зовнішнього боргу України.

Як раніше заявляв прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, неприйняття цього пакету законів могло призвести до дефолту України, а у випадку, якщо Україна буде зростати, кредитори отримають додаткові кошти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.