Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

Надія Волинська

Надія Волинська

прес-служба Львівської ОДА

Понеділок, 5 жовтня 2015, 13:03

Львів'янка перемогла фінальному етапі Кубка світу зі спортивного орієнтування у Швейцарії

Вчора завершився фінальний етапі Кубка світу зі спортивного орієнтування у Швейцарії, де виступила вихованка львівської школи спортивного орієнтування Надія Волинська.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Після складного етапу в гірській місцевості на довгій дистанції, у складі збірної команди України львів’янка фінішувала на середній дистанції із другим результатом. Надія незначно поступилась спортсменці з Великої Британії та випередила господарку змагань - спортсменку зі Швейцарії.

Власне успішний виступ на завершальному етапі Кубка світу й срібна медаль цього етапу дозволили Надії Волинській посісти високе третє місце у загальному заліку Кубка світу 2015 року зі спортивного орієнтування.

Варто зазначити, що впродовж останніх років Надія Волинська тренується в шведському клубі "Оріон". Нагадаємо, що у 2013 році на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту (Колумбія) львів’янка виборола бронзову медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції. Тогоріч вона була єдиною представницею України в цьому виді спорту серед жінок та єдиною представницею Львівщини на цих представницьких міжнародних змаганнях.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.