Новини

Новини

У Львові пройде акція на підтримку традиційної сім'ї

У Львові пройде акція на підтримку традиційної сім'ї

slavyanskaya-kultura.ru

У Львові пройде акція на підтримку традиційної сім'ї

Середа, 11 квітня 2012, 14:55

12 квітня у Львові відбудеться мирна маніфестація під гаслом «І тільки ТАТО, МАМА,  Я  є здорова СІМ'Я». Про це повідомляє Комітет зі збереження християнської спадщини «Покров Богородиці».

Мета акції – очищення традиційної української сім'ї від навали впроваджуваних державою збочень.

Учасники акції пройдуть головними вулицями Львова із закликами не допустити руйнацію українських сімей, а саме через: впровадження Гендерних стандартів в суспільне життя та освіту (пропаганда і узаконення сексуальних збочень), а також Ювенальної (кримінальної) юстиції, яка відбирає у батьків та педагогів право на моральне та християнське виховання власних дітей (обов'язки батькам та педагогам – необмежені права дітям), що в кінцевому результаті позбавляє батьківських прав.

На центральній площі міста перед Львівською міськрадою та Львівською ОДА виступатимуть громадські діячі та занепокоєні батьки.

Окрім того, покажуть ролики про негативні наслідки гендерної політики та ювенальної юстиції закордоном, а також збиратимуть підписи на заборону діяльності тих організацій, які підривають інститут сім’ї та пропагують антиморальні ідеї.

Подібні акції вже проходять скрізь по Україні, зокрема і на Львівщин – у Жовкві, Самборі, Дрогобичі, Стрию, Бориславі, Новояворівську, Бродах, Миколаєві. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.