Олег Баляш: Наш край – партія, до якої популістів не беруть

Олег Баляш: Наш край – партія, до якої популістів не беруть

Прес-реліз,  14 жовтня 2015

Успішний підприємець, депутат Львівської обласної ради Олег Баляш, який цієї осені змагатиметься за посаду міського голови Львова від партії "Наш край".

Його можна охарактеризувати, як талановитого менеджера-управлінця, адже усі проекти якими займається Олег Баляш просто приречені стати успішними.

Його підприємства входять в десятку найбільших платників податків Львівщини. Олег Баляш очолює підприємство "Гетьман" та є головою спостережної ради "Оксі Банку". Додамо, що це єдиний на Львівщині банк з українським капіталом.

Секретом його успіху є завзятість та напологлевість. В час кризи коли багато банків та підприємств закриваються, його продовжують процвітати, адже тільки добрий керівник може втримати свою справу та розвивати її у скрутний час.

Олега Баляша прибічник новаторства.

Він переконаний, що новітні технології є пріоритетними. Сам він зазначає, що позитивні світові практики, які він втілює в життя на своїх підприємствах дозволяють втриматись під час кризи.

Ще однією важливою складовою є команда, яка під керівництвом відмінного менеджера здатна втілити в життя успішні експерименти і привести до успіху. Основними критеріями в роботі він вважає порядність і фаховість. Саме цим він керується і в бізнесі, і в політиці, і в житті. Грати за правилами – гасло політика господарника.

Окрім того, Олег Баляш започаткував надзвичайно важливий соціальний проект.

У Львівській обласній раді він реалізував проект координації дій по допомозі волонтерських організацій бійцям в АТО. Однак Олег Баляш і тут, як і в бізнесі, вирішив пройти увесь важкий час від початку і до кінця.

Він разом із волонтерами поїхав на фронт, щоб краще збагнути потреби та визначити систему подальшої координації дій з військовими. Тепер він працює безпосередньо із командирами батальйонів. Проект дав можливість координувати роботу із забезпечення українського війська з усіма волонтерськими організацій.

Позитивний приклад і успішну підприємницьку практику він прагне реалізувати тепер для усіх львів’ян в масштабах рідного міста. За час свого депутатства Олег Баляш розробив стратегічний план Львівської області на 5 років, який дозволяє інвестору чітко побачити правила гри.

Окрім того, ще одним пріоритетним питанням для нього питання  комунальних платежів. На прикладі власних підприємств він довів, що цілком реально заключати договори і отримувати українських газ, що на 50% скорочує витрати.

Олег Баляш, будучи успішним підприємцем особисто зустрічається і працює з інвесторами, які приходять на Львівщину. Він роз’яснює їм усі нюанси, допомагає, консультує і робить все, щоб Львівщина не втратила потенційних інвесторів.

"Ми відрізняємося від популістів тим, що ми не лише критикуємо, але пропонуємо реальне вирішення проблем. Зараз я створив команду спеціалістів, які навчалися в найкращих вузах Європи і світу. Ця команда готова розвивати будь-яке підприємство і будь-яку справу зробити успішною", – каже Олег Баляш.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.