Новини

Інфраструктура

благоустрій

благоустрій

city-adm.lviv.ua

Четвер, 15 жовтня 2015, 17:11565

У Львові за вирубку насаджень штрафуватимуть на 1360 грн

За самовільне формування та видалення дерев і кущів у Львові штрафуватимуть до 1360 грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З метою збереження та належного утримання зелених насаджень міста Львова, КП «Адміністративно-технічне управління» закликає утриматись від самовільного формування та видалення дерев і кущів.

«За самовільні дії правопорушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності у розмірі від 340 до 1360 грн. на громадян та від 850 до 1700 грн. на посадових осіб. У разі нанесення непоправної шкоди зеленим насадженням, передбачено відшкодування завданих збитків, залежно від діаметру пошкодженого чи знищеного дерева та його виду», – зазначила начальник екологічного відділу Львівської міськради Леся Угрин.

Зазначимо, що, відповідно до наказу №105 від 10.04.2006 р. «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та постанови № 1045 від 01.08.2006 року «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на земельних ділянках, що не перебувають у приватній власності або в постійному користуванні, видалення зелених насаджень можна здійснювати лише після отримання дозволу від управління екології та благоустрою Львівської міської ради або районної адміністрації (сухостійних дерев, дерев, що досягли вікової межі, або загрожують падінням).

Нагадаємо, у рамках осінньої кампанії з озеленення у Львові посадять понад 2300 нових дерев у всіх районах міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: