Новини

Політика

Ігор Васюник

Ігор Васюник

Васюник викликає Садового на дебати

Четвер, 15 жовтня 2015, 17:38

Ігор Васюник готовий вийти на політичні дебати виключно з чинним мером Львова Андрієм Садовим.

Про це повідомив народний депутат України, кандидат на посаду міського голови Львова Ігор Васюник на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Я готовий вийти на справжні політичні дебати, але виключно з чинним мером Львова Андрієм Садовим. Він є моїм головним опонентом. Основна концепція моєї програми – зробити так, щоб у нас не було "Два Львова", що стало наслідком керування мера Садового та його "дорогої родини", – заявив Васюник.

Він наголосив, що у Андрія Садового планує запитати про те, чому "Львів зараз впав на економічне дно (покриття всіх обов’язкових видатків – це не означає розвиток)"; чому всі великі інвестори "як вогню бояться кабінетів Ратуші, а місцеві підприємці та виробники без "долі/відкату" чи 35% від свого бізнесу взагалі не можуть працювати у Львові"; чому комунальне майно та земля продаються чи орендуються за безцінь тощо.

"Саме це я хочу прямо запитати чинного мера на дебатах, і так само готовий відповісти на його запитання. Гадаю, Андрій Іванович не відмовить, адже він і так "лідирує у всіх соцопитуваннях підконтрольної йому "Фами", – зазначив Ігор Васюник.

За словами Васюника, йому немає про що дебатувати з Русланом Кошулинським, Оксаною Юринець, Володимиром Гірняком та Дмитром Добродомовим.

Нагадаємо, Львівська територіальна виборча комісія зареєструвала одинадцять претендентів на посаду мера Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.