Новини

Львівська ОДА

У мене одна рідна мова – українська, яку я люблю, поважаю і плекаю – Іван Груник

У мене одна рідна мова – українська, яку я люблю, поважаю і плекаю – Іван Груник

фото portal.lviv.ua

У мене одна рідна мова – українська, яку я люблю, поважаю і плекаю – Іван Груник

П'ятниця, 6 липня 2012, 16:30

Сьогодні у ряді Інтернет-видань з посиланням на нікому невідому громадські ініціативу «Змінемо Львів» була оприлюднена фотокопія фальшивки, котра нібито засвідчує  те,  що Львівська ОДА підтримує ухвалення закону Про засади державної мовної політики. Під цим документом стоїть підпис заступника голови Львівської ОДА Івана Груника.

 

«Варіанти» звернулися за роз’ясненнями з цього приводу до останнього.

Невідомі використали офіційний бланк іншого документа Львівської ОДА з моїм підписом, підробивши його зміст, - роз’яснив Іван Груник.

"Такі дії караються законом і я обов’язково звернуся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати і покарати тих осіб, які це вчинили. Той,  хто виготовив цю фальшивку, діяв, вочевидь, за прямою вказівкою тих політиків, які декілька днів тому проголосили про те, що «рубікон перейдено» і очолили акції, єдиною правдивою метою яких є дестабілізувати ситуацію в області. Так вчиняють лише ті люди, котрих в народі зазвичай кличуть «шахраями», - заявив він.

«Вочевидь, ці люди, задля задоволення своїх політичних амбіцій готові знехтувати не лише законом, але й моральними нормами, якщо вони вдалися до наклепів і підробок», -  вважає він.

«У мене одна рідна мова – українська, яку я люблю, поважаю і плекаю. Я це заявив на президії Львівської облради, я готов повторити це зараз. Але я  - один із представників державної влади в області, саме на нас покладена відповідальність за спокій і стабільність в регіонів. 

Оригінал документу:

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.