Новини

Політика

Віктор Галасюк

Віктор Галасюк

Садовий вбачає Галасюка майбутнім прем’єр-міністром

Понеділок, 19 жовтня 2015, 13:06, Прес-реліз

Андрій Садовий зазначив, що кандидату на посаду міського голови Львова від Радикальної партії Віктору Галасюку пророкують кар’єру прем’єр-міністра України.

Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка.

18 жовтня, під час публічних дебатів між кандидатами на посаду міського голови Львова, організованими Комітетом виборців України, очільник Львова Андрій Садовий наголосив, що його конкуренту у боротьбі за посаду міського голови від Радикальної партії Віктору Галасюку, пророкують кар’єру прем’єр-міністра України і натякнув йому на можливість обійняти посаду заступника міського голови.

"Деякі аналітики пророкують вам дуже велику кар’єру, навіть називають вас майбутнім прем’єр-міністром. Я розумію, що вам потрібен досвід. Якщо би вам була запропонована посада, наприклад,  йти працювати заступником мера в тому чи іншому місті, чи ви би прийняли таку пропозицію?", – звернувся Андрій Садовий під час дебатів до Віктора Галасюка.

"Шановний Андрію Івановичу, Радикальна партія делегувала мене на посаду саме міського голови Львова, а рішення партії, Ви знаєте то є закон", – відповів Віктор Галасюк, який сьогодні є Головою комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.