Новини

Політика

Мирослав Хом'як

Мирослав Хом'як

«Наш край» впевнено йде до перемоги, – Хом’як

Середа, 21 жовтня 2015, 14:16, Прес-реліз

«Наш край» готовий до проведення виборів і недопущення спотворення результатів волевиявлення українців.

Про це повідомила прес-служба політичної партії «Наш край».

«З ініціативи мерів міст, господарників, людей справи «Наш край» виріс в потужну політичну силу, яка буде представлена ??в радах усієї Львівської області. Рівень підтримки нашої партії на Львівщині сягає 7,8%. Цей показник говорить про те, що люди повірили в нас. І наше завдання – виправдати довіру людей», – заявив голова Львівської обласної організації політичної партії «Наш край», лідер списку кандидатів у депутати до Львівської обласної ради Мирослав Хом’як.

За його словами, від партії «Наш край» йде 867 кандидатів у депутати усіх рівнів Львівщини та кандидати на посади міських голів Львова та Самбора.

«Ми гідно подолали всі спроби влади та її ситуативних союзників не допустити «Наш край» на вибори і так само гідно захистимо результати голосування. Наша партія зареєструвала 1984 члени виборчих комісій і спостерігачів в області. Ми будемо фіксувати всі порушення і моментально реагувати на них в рамках закону. Ми захистимо результати голосування», – наголосив Мирослав Хом’як.

Нагадаємо, члени партійної організації одноголосно висунули кандидата на посаду міського голови Львова депутата Львівської обласної ради Олега Баляша, який і очолив список кандидатів на всі 64 округи Львова.

Згідно з виборчим списком політичної партії «Наш край», Мирослав Хом’як є першим номером до Львівської обласної ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.