Новини

Соціум

учасники АТО

учасники АТО

Учасники АТО зі Львова можуть отримати ID-картку

Середа, 21 жовтня 2015, 14:37

Затверджено перелік документів для отримання ID-картки учасника АТО у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, виконавчий комітет міськради погодив перелік документів, необхідних для отримання ідентифікаційної картки львів’янина – учасника АТО.

Відтак, аби стати власником такої картки, необхідно пред’явити:

1. Паспорт осіб віком від 18 років.

2. Ідентифікаційний номер (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відповідну відмітку в паспорті).

3. Документ, який підтверджує певний соціальний статус заявника (за наявності), зокрема, видані та скріплені печаткою уповноважених органів (зокрема Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їхніми територіальними органами довідки, листи та інші письмові документи, які підтверджують участь заявників та/або факт поранення, контузії чи каліцтва під час участі в АТО або ж під час підготовки до відправлення в зону АТО (у тому числі, встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, інших пошкоджень, одержаних під час участі в АТО чи під час підготовки до відправлення у зону АТО, тривалої хвороби, пов’язаної з участю в АТО тощо).

4. Документ, передбачений законодавством України, про право власності на житло (за наявності).

5. Документ, що підтверджує інший статус дітей (сирота, позбавлена батьківського піклування), передбачений законодавством України.

6. Рішення органу опіки та піклування/виконавчого комітету про встановлення опіки чи піклування над дитиною (у випадку звернення опікунів, піклувальників), про влаштування дитини у прийомну сім’ю або до дитячого будинку сімейного типу (у випадку звернення прийомних батьків, батьків-вихователів).

7. Свідоцтво про народження дітей, про шлюб, про смерть.

8. Свідоцтво про шлюб (за наявності).

9. Згода на обробку персональних даних.

10. Фотокартка 3х4 см.

11. Заповнена анкета.

Нагадаємо, уряд виділив 50 млн грн на виготовлення ідентифікаційних документів громадян України нового зразка.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.