Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Віктор Галасюк

Віктор Галасюк

Прес-реліз,   Четвер, 22 жовтня 2015, 12:56

Новий бюджет має базуватись на радикальній податковій реформі, – Віктор Галасюк

Бюджет, що був внесений в парламент та одразу відкликаний урядом не варто розглядати всерйоз, оскільки це був суто технічний крок, вважає голова парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва, кандидат на посаду міського голови Львова від Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Галасюк.

«Уряд тягне час та робить бюджетний процес непрозорим і для громадськості, і для парламентарів. За останні декілька років Україна опустилася з 19 на 56 місце в рейтингу бюджетної прозорості від всесвітньої мережі International Budget Partnership», – зазначив Віктор Галасюк.

Він наголосив, що якщо новий бюджет буде базуватись на досить консервативній податковій моделі Мінфіну, яку не підтримує українській бізнес, а також якщо він передбачатиме інвестиційну складову на поточному мінімальному рівні, то він лише зацементує економічні проблеми України.

«Новий бюджет має базуватись на радикальній податковій реформі, напрацьованій у Податковому комітеті на чолі з Ніною Южаніною з урахуванням пропозицій Радикальної партії.

Адже вона передбачає суттєве зниження податкового тиску на підприємців та запровадження дієвих інвестиційних стимулів.

Україні потрібен бюджет радикальної податкової лібералізації і детінізації економіки, нарощування інвестиційної складової, розігріву реального сектору економіки, стимулювання споживчого попиту. Тоді він стане інструментом економічного розвитку країни. На жаль, бюджет поточного року став механізмом “затягування пасків” населенню та нівелювання підприємницької ініціативи. Не можна далі рухатись за інерцією. Час виходити з економічного піке!», – сказав Віктор Галасюк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.