Новини

Політика

Віктор Галасюк

Віктор Галасюк

РПЛ

Я лобіст малого та середнього бізнесу, – Галасюк

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 15:50, Прес-реліз

23 жовтня голова парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва, кандидат на посаду міського голови Львова від Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Галасюк зустрівся з членами Комітету підприємців Львівщини.

Про це повідомляє Львівська організація Радикальної партії Олега Ляшка.

Під час зустрічі були порушені питання податкової реформи, створення в Україні умов для ведення бізнесу та залучення іноземних інвестицій та впровадження інноваційних технологій у виробництво, а також кредитування промисловості.

Віктор Галасюк розповів, що зі сторони влади та олігархів сировинного бізнесу  є сильний тиск проти ухвалення радикальних економічних законопроектів, проте частину напрацювань Комітету та фракції РПЛ у парламенті вдалось втілити у вигляді законів.

«Чиниться надзвичайний спротив інноваційному виробництву, є лобісти, які займаються збереженням статус  кво, щоб не втратити свій вплив і шляхи для власного збагачення. Наприклад, нам було надзвичайно важко провести законопроект про масштабну енергомодернізаціюу бюджетному секторі  та ми домоглись цього. Лобізм має бути спрямований на розвиток економіки України. Я є лобістом інтересів малого та середнього бізнесу і абсолютно цього не соромлюсь. Потрібно, щоб український виробничий бізнес об’єднувався та лобіював свої інтереси, щоб впливовою стала Українська бізнес-асоціація», – сказав Віктор Галасюк.

Він також додав, що для розвитку економіки, відродження виробництва та залучення європейських інвестицій в Україні необхідно створити умови кращі, аніж в ЄС, адже, якщо умови навіть будуть рівними, інвестор вибере менш ризиковане середовище.

 «Нам кажуть, що спочатку треба подолати корупцію, а потім проводити реформи. Радикальна партія переконана, що паралельно з боротьбою з корупцією необхідно робити людей багатшими. Адже людина, яка живе на 1200 грн і не може прогодувати свою сім’ю, корупцію не подолає», – зазначив Галасюк.

Щодо податкової реформи, то члени Комітету підприємців Львівщини зазначили, що податкова система – найбільший стримуючий фактор для розвитку економіки і бізнес не підтримує консервативну реформу, запропоновану Міністерством фінансів, натомість є більш схильним до реформи, запропонованої Податковим комітетом ВРУ, до якої увійшли напрацювання фракції Радикальної партії Олега Ляшка. Сторони домовились про проведення у Львові презентації зазначеного варіанту податкової реформи.

Також Віктор Галасюк наголосив на тому, що окрім зменшення адміністративного тиску для підприємців, необхідно створити різні умови оподаткування для різних категорій підприємців, адже кожна продукція має свою собівартість, а кожне підприємство – свій прибуток, що має бути враховано податковою системою.

«Модель економіки України перетворилась на сировинно-експортну. Ми маємо це змінити за допомогою впровадження у виробництво інноваційних технологій та відкриття нових горизонтів. Чому саме Львів може стати у цьому процесі прикладом для інших міст? Тому що, по-перше, тут інтелектуальні та освічені люди, які розуміють те, що ми пропонуємо. По-друге, тому що тут є умови не лише для розвитку виробництва, а й  для розвитку нових індустрій, наприклад, медичної. Львову нічого не заважає стати Баден-Баденом», – додав Віктор Галасюк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.