Новини

Кримінал

У Львівській області зросла кількість крадіжок газу

У Львівській області зросла кількість крадіжок газу

shkola.ua

У Львівській області зросла кількість крадіжок газу

Вівторок, 10 липня 2012, 12:19

Працівники ПАТ «Львівгаз» почали частіше виявляти крадіжки газу через несанкціоноване втручання у газову мережу. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівгаз».

Майже у кожному газифікованому районі Львівської області мешканці намагаються використовувати газ в обхід лічильника. Від початку року виявлені вже 7 випадків спроб маніпуляцій із газовими приладами обліку.

Спійманим на такому правопорушенню доведеться сплатити вартість спожитого газу за нормами та збитками газопостачального підприємства. Так, останні спіймані троє правопорушників мають виплатити разом близько 70 тис. грн.

Самовільні втручання у газові системи, окрім порушення закону, наражають на небезпеку самого правопорушника та людей поряд, оскільки всі виявлені втручання зроблені із серйозними порушеннями правил безпеки користування газом. Тому часто призводять до витоків газу і наражають на небезпеку вибуху, - поперджає "Львівгаз".

«Львівгаз» просить повідомляти про несанкціоноване споживання газу на гарячу лінію товариства за телефоном (032) 233-02-72, який працює у робочі дні з 8:00 до 17:15. Якщо факт крадіжки підтверджується, для людини, яка надала інформацію, передбачена винагорода.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.