Новини

Економіка

Львівська залізниця

Львівська залізниця

На Львівщині на 5,7% подешевшали поїзди

Середа, 11 листопада 2015, 18:37

У жовтні, порівняно з вереснем цього року, ціни на проїзд у транспорті знизились на 0,6%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Відтак, у вартість проїзду міжміським поїздом зменшилася на 5,7%. Натомість, вартість перельоту у літаках зросла на 6%. Паливо та мастила подешевшали загалом на 1,2%. Разом з тим, газ скраплений для автомобілів подорожчав на 9,7%. На 1,7% зросла вартість навчання на курсах водіїв.

Ціни на одяг і взуття підвищились на 1%.

На 2,3% підвищились ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла. Зокрема, спостерігалось подорожчання меблів та предметів обстановки (на 3,3%), побутової техніки (на 2,8%), товарів для підтримки чистоти (на 1,8%). Вартість послуг ремонту побутової техніки зросла на 9,8%.

У сфері охорони здоров’я спостерігалося зниження цін на 0,2%. Подорожчання одних видів медикаментів компенсувалось здешевшанням інших видів. У середньому ціни на фармацевтичну продукцію знизилися на 0,5%. Вартість діагностичних послуг зросла на 3,9%, консультативних – на 1,5%.

Загалом на 1,5% підвищились ціни у сфері зв’язку за рахунок зростання вартості абонентної плати за користування телефоном на 14,7%.

У сфері відпочинку і культури ціни підвищились на 1,1%.

На 7% зросла вартість навчання на підготовчих курсах до вступу у ВНЗ.

У групі різних товарів та послуг спостерігалося зростання вартості послуг нотаріусів (на 8,4%), фінансових послуг (на 3,8%), послуг перукарень (на 1,6%).

Загалом індекс інфляції становив в Україні – 98,7%, у Львівській області – 97,4%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.