Новини

Надзвичайні ситуації

У Львівській області - місцями надзвичайна пожежна ситуація

У Львівській області - місцями надзвичайна пожежна ситуація

old.panorama.pl.ua

У Львівській області - місцями надзвичайна пожежна ситуація

Вівторок, 10 липня 2012, 17:11

Головне управління МНС України у Львівській області попереджає про високий рівень пожежної небезпеки на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНСУ у Львівській області.

Упродовж останніх днів на території області спостерігається висока (4 класу), а подекуди надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, що може стати причиною виникнення масштабних пожеж лісових масивів, торфу, сухої трави та чагарнику.

Значні частини торфополів та необроблених сільськогосподарських угідь вкриті високою сухою травою, яка сприяє не тільки займанню, а й поширенню пожежі. Окрім того, меліоративні канали заросли травою та чагарником, а вода не сягає більш, ніж 10 см, що не дає можливості використати їх для гасіння пожеж.

Якщо виникатимуть пожежі, такі обставини сприятимуть поширенню вогню на великі площі і, відповідно, спричинять значні матеріальні збитки та шкоду навколишньому середовищу. Тому ГУ МНС України у Львівській області закликає мешканців Львівщини, утримувачів територій, керівників підприємств та організацій, які відповідають за меліоративні системи, очистити їх від небезпечної кількості сухих рослин, - ноголошено у повідомленні. 

Проте, варто зазначити, що починаючи із 11 липня Державний гідрометцентр України прогнозує на Львівщині закінчення періоду сильної спеки і початок дощів та злив, місцями зі шквалами до 15-20 м/с.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.