Новини

Новини

МНС перевірила аеропорт «Львів» на безпеку

МНС перевірила аеропорт «Львів» на безпеку

lviv.mns.gov.ua

МНС перевірила аеропорт «Львів» на безпеку

Четвер, 12 квітня 2012, 08:47

11 квітня відбулась практична частина цільової перевірки стану готовності державного підприємства Міжнародний аеропорт «Львів» щодо пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден цивільної авіації. Про це повідомила прес-служба ГУ МНСУ у Львівській області.

Під час перевірки підрозділів аварійно-рятувальної команди аеропорту до пошуку і рятування постраждалих внаслідок умовної надзвичайної ситуації, пов'язаної з авіаційною подією, залучались аварійно-рятувальні підрозділи аеропорту, чергові зміни Головного, Західного, Центрального координаційних центрів з пошуку і рятування, а також координаційні ценри з пошуку і рятування цивільної авіації, диспетчерські служби підрозділів обслуговування повітряного руху України, черговий пошуково-рятувальний вертоліт Мі-8.

О 09:30 згідно сценарію відпрацювання екіпаж повітряного судна ATR-72, на якому умовно перебувало 5 членів екіпажу та 55 пасажирів, виконував рейс за маршрутом Київ(Жуляни) – Львів, доповів про неполадки у роботі лівого двигуна і прийнятому рішенні виконувати посадку на аеродромі «Львів», - йдеться у повідомленні. 

Через 10 хв. від екіпажу літака надійшло повідомлення про самовиключення лівого двигуна і прийняте рішення виконувати аварійну посадку з одним працюючим двигуном.

О 09:55 повітряне судно, після виходу на посадочний курс, на відстані 15 км від аеродрому доповіло про зупинку обох двигунів літака. Прийняте рішення виконувати вимушену посадку. На відстані 10 км від аеродрому Львів радіозв'язок та радіолокаційний контроль за польотом літака втрачено.

На місце умовного падіння літака направлено відповідні служби реагування. В ході ліквідації події відбулось гасіння палаючих конструкцій та надання медичної допомоги постраждалим.

Головне територіальне управління України у Львівській області надало необхідну допомогу щодо забезпечення роботи комісії під час перевірки.

Нагадаємо, сьогодні, 12 квітня, відбудеться урочисте відкриття аеропорту «Львів» після реконструкції за участю президента України Віктора януковича та президента УЄФА Мішеля Платіні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.