Новини

Львівська міськрада

Виконком затвердив зміни до бюджету Львова на 2012 рік

Виконком затвердив зміни до бюджету Львова на 2012 рік

фото podobovo.org

Виконком затвердив зміни до бюджету Львова на 2012 рік

Середа, 11 липня 2012, 15:19

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради затвердив зміни до бюджету Львова на 2012 рік, відповідно до яких пропонується збільшити видатки райадміністрацій на благоустрій на 15 млн. грн..,  на ремонт доріг  -  7,57 млн.грн.

 

Про це повідомила прес-служба Лвьівської міськради.  

15 млн. грн. планують виділити для ручного та механізованого прибирання міста, а також на закупівлю піско-соляної суміші. Кошти виділять за рахунок зменшення резервного фонду міського бюджету на 5 млн. грн. та вільного залишку коштів загального фонду міського бюджету станом на 1 січня 2012 року у сумі 10 млн. грн. 

Також за рахунок очікуваного виконання спеціального фонду міського бюджету за 2012 рік, планується збільшити доходи від податку з власників транспортних засобів і збору за першу реєстрацію на 723 тис. грн. Враховуючи залишок коштів, що утворився на рахунку спеціального фонду міського бюджету станом на 1 січня 2012 року, у сумі 6 млн. 847 тис. грн., планують збільшити видатки спеціального на суму 7 млн. 570 тис. грн. для проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг.  

Надалі рішення розглядатиме бюджетна комісія, його винесуть на голосування на сесії міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.