Новини

Економіка

субсидії

субсидії

еveningkiev.com

У грудні розмір субсидії на Львівщині становив 1,5 тис грн

Понеділок, 21 грудня 2015, 14:13

314 тисяч сімей отримують житлову субсидію, середній розмір якої становить близько півтора тисячі гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 21 грудня, в області одержують житлову субсидію 314 850 сімей. Додатково на опрацюванні перебуває ще 16 840 заяв та декларацій.

Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк, також упродовж тижня очікується збільшення кількості одержувачів субсидій до 320 тис сімей.

"Згідно із результатами моніторингу середній розмір призначеної субсидії у грудні становить 1517 гривень. А середньомісячний дохід на особу в домогосподарствах, яким призначено субсидію, – 1350 гривень. На сьогодні підтримкою житлової субсидії в середньому охоплено майже мільйон громадян області", – зазначив Василь Мартиняк.

Зазначимо, середній розмір призначеної житлової субсидії станом на листопад становив близько 1000 грн. А прогнозований середній розмір станом на грудень поточного року коливався у межах 1800 грн.

Нагадаємо, у жовтні середній розмір субсидії не перевищував 202 грн.

Як наголошував Мартиняк наприкінці жовтня, розмір субсидії на Львівщині для осіб, які користуються індивідуальним опаленням, за попередніми розрахунками, становитиме у середньому 1850 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.