Новини

Соціум

податки

податки

1news.zp.ua

На Львівщині 18 підприємств ухилилися від сплати податків

Вівторок, 22 грудня 2015, 16:30

З січня цього року у області розпочато 18 кримінальних проваджень за ухилення від сплати податків великими платниками.

Про це повідомляє відділ комунікацій Спеціалізованої подакової інспекції з обслуговування великих платників у Львові МГУ Міндоходів.

 Відтак, за січень-грудень цього року розпочато 18 кримінальних проваджень, в тому числі 14 проваджень – за фактами ухилення від сплати податків, з яких 10 – за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Також відкрито 2 кримінальних провадження за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України за фактами розкрадання державних коштів і замаху на незаконне відшкодування ПДВ з державного бюджету, та 1 кримінальне провадження за ст.205 КК України за фактом вчинення фіктивного підприємництва.

Наразі закінчено розслідування та скеровано до суду 3 кримінальних провадження за ухилення від сплати податків, для звільнення винних осіб від кримінальної відповідальності у зв’язку із сплатою ними до притягнення до кримінальної відповідальності прихованих від оподаткування сум податків та зборів на суму понад 32,5 млн. грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.