Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вітроелектростанція

вітроелектростанція

loda.gov.ua

Четвер, 31 грудня 2015, 11:27

Вітрову електростанцію на Львівщині збудують за 75 мільйонів

У Дрогобицькому районі французи збудують вітрову електростанцію за 75 млн євро.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, уряд надав згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва у Дрогобицькому районі вітрової електростанції потужністю 50 МВт. 

"Проект передбачає встановлення 23 вітряків, які вироблятимуть "зелену" енергію. Вони будуть розташовані на 23 ділянках гірської місцевості. Одна вітрова турбіна розташовується на земельні ділянці площею 0,24 га. На цей час уже є погодження від 6 сільських рад та двох лісгоспів на встановлення цих об'єктів", – наголосила Гримак.

За її словами, термін оренди земельних ділянок становитиме 35 років.

"Попередня вартість проекту становить 75 мільйонів євро. Інвестор – ТзОВ "Дрогобич Енерджі", засновниками якого є французькі компанії. Термін окупності проекту становить 8-9 років. Розпочати будівництво вітрової електростанції компанія планує у 2017 році. Тобто впродовж 2016 року ми маємо завершити процес землевідведення та проектування", – заявила Ірина Гримак.

Нагадаємо, 19 лютого 2015 року відбулось відкриття першої черги вітроелектростанції "Старий Самбір-1" у Старосамбірському районі. Проект реалізований спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та фондом чистих технологій Світового Банку, підрядником виступило ТОВ "Еко-Оптіма".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.