Новини

Музика

Гран-прі фестивалю «Молода Галичина» у Новояворівську отримав співак із Казахстану

Гран-прі фестивалю «Молода Галичина» у Новояворівську отримав співак із Казахстану

zik.ua

Гран-прі фестивалю «Молода Галичина» у Новояворівську отримав співак із Казахстану

П'ятниця, 13 липня 2012, 11:55

Переможцем ХХІ Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2012» став юний представник Казахстану Муратбек Хайролда. Нагородження призерів конкурсу відбулося вчора, 12 липня, на урочистому закритті фестивалю, участь в якому взяли 138 співаків з 15 країн.

Особливістю фестивалю, який тривав з 7 по 12 липня, є те, що всі учасники – навіть іноземні, мають виконувати пісні українською мовою. Як зазначила директор фестивалю Наталія Коваль, цьогорічне дійство вирізнялось тим, що в рамках фестивалю відбувся конкурс українських рок-гуртів: «Захід проходив в рамках експерименту, хоча експериментувати на творчих людях достатньо складно, - розповіла організаторка. – Однак ми хотіли спробувати, щоб дізнатись, який резонанс це матиме. Утім в результаті отримали гарні відгуки і можемо сказати, що свято вдалось на славу. Участь в конкурсі взяли гурти як з міст районного значення, так і з обласного – таких як Київ, Суми. Думаю, з наступного року такий конкурс буде традиційним».

За словами організаторки, з наступного року планується, що в конкурсі не братимуть участь дуже маленькі – шестирічні виконавці, як це було раніше : «Це ще не конкурсанти, це лише початківці. І журі дуже складно оцінити їхній рівень, вони можуть взяти до уваги хіба якісь феноменальні природні дані дитини. Тому, я думаю, що з наступного року таких маленьких учасників у конкурсі не буде», - розповіла Наталія Коваль.

Серед країн, що взяли участь у конкурсі – Україна, Росія, Молдова, Білорусія, Румунія, Грузія, Казахстан, Вірменія, Болгарія, Італія, Бельгія, Туреччина.

Фестиваль-конкурс молодих виконавців «Молода Галичина» відбувається щороку в місті Новояворівськ Львівської області з 1992 р.. Лауреатами конкурсу свого часу стали такі відомі українські виконавці як Еріка (Анастасія Кочетова), Міка Ньютон, Тіна Кароль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.