Новини

Інфраструктура

Львівська міськрада

Львівська міськрада

У Львові задіють усю снігоприбиральну техніку

П'ятниця, 15 січня 2016, 14:55

У зв'язку із погіршенням погодніх умов, комунальні служби міста працюватимуть у посиленому режимі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, до прибирання снігу у Львові готові 150 одиниць техніки, з них 106 одиниць прибиральної техніки, 44 – для навантаження та вивезення снігу.

«Служби району повідомлені про снігові опади, які очікуються найближчим часом. Вся техніка в режимі готовності, при потребі будемо виїжджати протягом дня, аби розчищати вулиці. Також маємо закуплено достатньо піскосуміші», – зазначив голова Франківської РА Тарас Гнида.

У Залізничному районі, за словами голови Залізничної РА Надії Банах, є 25 одиниць снігоприбиральної техніки: 6 піскорозкидувачів, 6 підмітальних машин, 3 екскаватори, 3 грейдери, 5 тракторів і ще 2 трактори у ЛКП.

«У повній готовності перебуває 25 одиниць техніки. Будуть виїжджати протягом дня для розчищення вулиць. Також маємо достатньо піскосуміші для посипання доріг, приблизно 3 тис. м. куб.», – наголосив начальник відділу комунального господарства Галицької РА Захарків Микола.

Як повідомила голова Сихівської РА Ірина Маруняк, на чергуванні у районі перебуває 16 одиниць снігоприбиральної техніки, при потребі до роботи залучається ще 6 одиниць техніки для навантаження та вивезення снігу. Залежно від ситуації, сніг на хідниках розчищатимуть як двірники, так і спеціальна техніка. Загалом на складах знаходиться 2830 м куб. протиожеледних матеріалів, які використовуватимуть для посипання доріг.

«Будемо спостерігати за ситуацією на дорогах, при необхідності посипатимемо. У міру накопичення снігу будемо застосовувати додаткову техніку для розчищення снігу. Робота проводитиметься в постійному режимі. Загалом у Шевченківському районі на чергуванні перебуває 12 одиниць снігоприбиральної техніки, ще є 8 одиниць додаткової. До використання готові близько 1500 м куб. піскосуміші», – зазначив голова Шевченківської РА Олександр Удовенко.

Як наголосив начальник відділу комунального господарства Личаківської РА Євген Петрик, у районі перебуває близько 25 одиниць снігоприбиральної техніки. Снігорозкидувачі вже працюють на певних ділянках, а на складах знаходиться 2800 м куб. піскосуміші.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.