Новини

Соціум

Аварійний стан каналізації загрожує екології гірського курорту Славське

Аварійний стан каналізації загрожує екології гірського курорту Славське

gazeta.lviv.ua

Аварійний стан каналізації загрожує екології гірського курорту Славське

П'ятниця, 13 липня 2012, 16:52

Аварійний стан каналізаційних очисних споруд Славського КВ КП забруднює поверхневі води р. Опір (басейн р Дністер) та створює загрозу екології гірського курорту Славське. Про це повідомило Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області.

 

Каналізаційні очисні споруди Славського КВ КП не виконують свого функціонального призначення та потребують капітального ремонту чи реконструкції. Дані споруди були збудовані ще в 60-х роках минулого століття і протягом останніх років здійснюють лише механічну очистку стоків. Таким чином, підприємство Славське КВ КП   своєю діяльністю забруднює поверхневі води р. Опір (басейн р Дністер). Обстеження каналізаційних очисних споруд та мереж смт. Славське Сколівського району Держуправління ОНПС здійснило 05 травня 2012 року. В результаті перевірки зроблено висновок про незадовільний стан очисних споруд, - йдеться у повідомленні.

Бездіяльність комунального  підприємства  та подальше забруднення стічних вод може призвести до некерованої екологічної та санітарно-епідеміологічної ситуації, - наголошує держуправління.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області звернулось у Львівську міжрайонну природоохоронну прокуратуру  з проханням вжити заходи прокурорського реагування  та притягнути винних осіб до відповідальності.

Реконструкція очисних споруд даного підприємства розпочалась ще 2005 року. За період 2005-2009 рр. з обласного фонду ОНПС виділено 530 тис. грн. На 2012 рік — передбачено 500 тис. грн. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.