Новини

Комуналка

Львівська міськрада восени подумає чи варто відновити трансферні квитки

Львівська міськрада восени подумає чи варто відновити трансферні квитки

marshrutka.org.ua

Львівська міськрада восени подумає чи варто відновити трансферні квитки

Субота, 14 липня 2012, 12:46

Управління транспорту та зв’язку Львівської міськради у вересні розгляне питання доцільності повернення дії трансферних квитків на проїзд в автобусах у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 «У літній період мешканці звертаються за трансферними квитками у 4 рази менше, ніж зверталися весною, коли був повноцінний пасажиропотік. Тому упродовж  літа трансферні квитки не будуть діяти. Це питання буде додатково переглянуто у вересні, коли пасажиропотік знову стане повноцінним», – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня Львівська міськрада заявила, що АТП-1 остаточно скасовує трансферні квитки на автобуси у Львові як невигідні у обслуговуванні та недоцільні.

Перед тим влада у Львові заявляла лише про тимчасове скасування трансферних квитків на період проведення Євро-2012 через фан-зону на просп. Свободи.

Трансферні квитки були впроваджені у Львові у січні 2012 року і  давали мешканцям можливість із одним квитком проїхати двома маршрутами, один з яких був радільним. Після їх скасування для багатьох львів'ян реально ціна доїзду до роботи і у зворотньому напрямі зросла вдвічі. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.