Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Порошенко

П'ятниця, 29 січня 2016, 17:34

Порошенко обіцяє безвізовий режим до осені

Петро Порошенко

Петро Порошенко очікує, що безвізовий режим з ЄС запрацює вже з середини цього року.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив сьогодні, 29 січня, під час відкриття лікарні в Рівненській області президент Петро Порошенко, з другого півріччя 2016 року Україна отримає безвізовий режим з Європейським Союзом, а вже у лютому він представить Верховній Раді "безвізові законопроекти", які залишилося прийняти.

"З 2 лютого, з наступного тижня, я йду в парламент для того, щоб ми завершили останні 5 законів. І для того, щоб в середині року з українським паспортом можна було спокійно, без віз, не чекаючи і не принижуючи українців, їхати в Європу, тому що ми європейці", – заявив Петро Порошенко.

Нагадаємо, Європейський парламент 21 січня прийняв резолюцію з позитивною оцінкою виконання Україною, Грузією і Молдовою угод з Європейським союзом.

У звіті зазначають, що Україна виконала всі умови для того, щоб рекомендувати включення її до списку країн, з якими в ЄС діє безвізовий режим. Звіт буде направлений Раді ЄС та Європейському парламенту, і на основі цього документа вони мають затвердити рішення щодо лібералізації візового режиму з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.