Новини

Соціум

трубопровід

трубопровід

kyivmiskbud.ua

29 січня у двох районах Львова не було води

Понеділок, 1 лютого 2016, 15:11

29 січня у Львові були зафіксовані три аварії в системах водопостачання та теплопостачання.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, о 08:08 год у Шевченківському районі міста на вул. Східна, 44 було виявлено розгерметизацію труби 100 мм водогону. Тимчасово без централізованого водопостачання залишилася частина абонентів вул. Липинського В., Бетховена Л., Мельничука С., Східна, Циганівка (близько 9 тис. жителів). О 14:45 год 6 працівників "Львівводоканалу" та 3 од. техніки ліквідували пошкодження на відновили водопостачання.

О 10:00 год на вул. Патона Є., 31 (Залізничний район) також розгерметизувалася труба 400 мм магістрального водогону. Без залишилася частина абонентів вул. Патона Є., Кричевського М. та Любінська (близько 7 тис. жителів). Через три години аварійна бригада "Львівводоканалу" відновила водопостачання мешканців вулиць.

Також у Шевченківському районі міста о 08:45 год від диспетчера ЛМКП "Львівтеплоенерго" надійшло повідомлення про виявлення розгерметизації труби 20 мм у п’ятиповерховому житловому будинку на вул. Шевченка Т., 140а. У результаті цього мешканці будинку залишилися без теплопостачання. О 15:40 год пошкодження було ліквідовано.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.