Новини

Соціум

епідемія грипу

епідемія грипу

mblyuz.com.ua

Від грипу та ГРЗ загинуло 185 українців

Середа, 3 лютого 2016, 14:31

Станом на 3 лютого в Україні від грипу та ГРВІ загинуло 185 людей, а епідпоріг перевищено у 19 областях країни.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

За оперативними даними МОЗ України та Держсанепідслужби України, з початку епідемічного сезону, а саме з 28 вересня минулого року, в Україні зареєстровано більше 3,3 млн хворих на грип та ГРВІ.

Загалом перехворіло 8,5%  українців.

Із загальної кількості захворілих 62,4 % становлять діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності зафіксований у Київській області – 14,4%, а найменше людей захворіли на Закарпатті (5,3%) та у Харківській області (3,6 %).

Станом за 3 лютого в 19 областях спостерігається перевищення епідемічного порогу.

З початку епідемічного сезону було зареєстровано 185 підтверджених смертей від грипу, з них 4 дітей віком до 17 років. Найбільша кількість летальних випадків спостерігається в Одеській області – 34 випадки, в Вінницькій та Черкаській областях – 13.

За медичною допомогою своєчасно звернулася лише третя частина померлих, а проведений аналіз загиблих показав, що всі вони не мали щеплень проти грипу.

Зазначимо, з початку епідемічного сезону вакциновано проти грипу 124 927 осіб, що становить 0,32 % від загальної кількості населення, з них діти до 17 років – 21 %. Вакцинація здійснювалася в основному за рахунок місцевих бюджетів.

Нагадаємо, станом на 1 лютого від грипу А(Н1) загинуло 9 мешканців Львівщини, а епідпоріг перевищений у всіх районах області. У Львові від грипу померло п’ятеро осіб, а карантин у львівських школах, який запровадили 27 січня, наразі триватиме до 5 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.