Новини

Політика

Прокуратура Львівської області

Прокуратура Львівської області

Ситуацію з анексією Криму розслідуватиме спеціальне управління у Генпрокуратурі

П'ятниця, 5 лютого 2016, 17:32

Генпрокуратура створила управління, якеє розслідуватиме злочини проти людяності під час анексії Росією Криму та на Донбасі.

Про цеповідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначив сьогодні, 5 лютого, на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, у Генпрокуратурі створено управління з розслідування злочинів проти міжнародного правопорядку і людяності.

"У Генеральній прокуратурі України створено управління з розслідування злочинів проти міжнародного правопорядку і людяності. У цьому управлінні розслідується одне єдине провадження, в якому вивчаються події, починаючи з 24 лютого 2014 року, до укладення перших Мінських угод про перемир'я у вересні 2015 року", – заявив Анатолій Матіос.

За його словами, у зв'язку з проведеним Генпрокуратурою розслідуванням обставин анексії Криму Росією, слідчі допитали низку осіб, які в той період часу були членами РНБО, уряду та впливали на прийняття рішень щодо Криму та Донбасу.

Наразі українські суди прийняли рішення про розсекречення усіх матеріалів, які будуть представлені на наступному засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.