Новини

Екологія

«Львівводоканал» визнано одним із найбільших забруднювачів водних ресурсів області

«Львівводоканал» визнано одним із найбільших забруднювачів водних ресурсів області

manyava.ucoz.ua

«Львівводоканал» визнано одним із найбільших забруднювачів водних ресурсів області

Вівторок, 17 липня 2012, 11:43

Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області склало рейтинг «Найбільші забруднювачі водних ресурсів Львівської області». Про це повідомила прес-служба Держуправління.

"За даними Львівського обласного управління водних ресурсів, до найбільших забруднювачів водних ресурсів Львівської області належать такі підприємства:  ЛМКП «Львівводоканал»; КП «Червоноградводоканал»; КП «Стрийводоканал»; ПЖКГ Моршинської м/р; ТзОВ «Трускавецьводоканал»; Буське ПВКГ м. Буськ; КП «Бібрський комунальник»; Самбірське ВУВКГ; ДП «Водоканал» м. Ходорів; МКП «Миколаївводоканал»", - сказано у повідомленні.

З метою попередження виникнення гострих екологічних та санітарно-епідеміологічних ситуацій внаслідок неефективної роботи каналізаційно-очисних споруд інформація щодо діяльності таких підприємств скеровується Держуправлінням в облдержадміністрацію, облСЕС, в Держекоінспекцію, в природоохоронну прокуратуру для вжиття заходів реагування в межах їх повноважень, - інформує управління. 

На території Львівської області налічується понад 80 комплексів очисних споруд загальною потужністю 806,9 тис. м3/добу, в тому числі очисні споруди підприємств харчової промисловості, які працюють в режимі штучної біологічної очистки з подальшим скидом очищених стічних вод у поверхневі водотоки. Біля 200 млн. м3 недостатньо очищених стоків щорічно надходить до них.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.