Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Верховна Рада

7dniv.info

Вівторок, 16 лютого 2016, 16:06

Електронна система декларацій запрацює цього року

Верховна Рада

Верховна Рада підтримала закон з "безвізового пакета" про електронну систему декларацій.

Сьогодні, 16 лютого, Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Законопроект підтримали 238 народних депутатів.

Відтак, електронна система надання і оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій у державі або в органах місцевого самоврядування, запрацює вже в 2016 році.

Також відтепер до декларації потрібно вносити відомості про цінне майно у разі, якщо вартість нерухомого майна перевищує 150 мінімальних заробітних плат, а не підлягають декларуванню готівкові кошти, кошти на банківських рахунках, внески в кредитні спілки та інші небанкові фінустанови вартість яких не перевищує 150 мінімальних заробітних плат.

Нагадаємо, Європейський парламент 21 січня прийняв резолюцію з позитивною оцінкою виконання Україною, Грузією і Молдовою угод з Європейським союзом.

У звіті зазначають, що Україна виконала всі умови для того, щоб рекомендувати включення її до списку країн, з якими в ЄС діє безвізовий режим. Звіт буде направлений Раді ЄС та Європейському парламенту, і на основі цього документа вони мають затвердити рішення щодо лібералізації візового режиму з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.