Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЛКП «Лев»

Середа, 17 лютого 2016, 15:49

Цього року у Львові створять Центр адопції безпритульних тварин

ЛКП «Лев»

У 2016 році ЛКП «Лев» виділили 2,5 млн грн для створення Центру адопції безпритульних тварин, реконструкцію вольєрів та придбання нового авто.

Про це повідомила прес-служба інформаційного порталу депутатів Львівської міської ради.

Як заявив директор ЛКП «Лев» Олег Мацех, депутати міськради передбачили у бюджеті розвитку 2,5 млн грн на збільшення статутного фонду підприємства. Ці кошти спрямують на реконструкцію вольєрів, придбання нового автомобіля і створення Центру адопції безпритульних тварин.

Ще 2 млн грн з бюджету Львова виділено на зарплати працівникам, комунальні послуги, транспорт та розширення штату ЛКП. Незабаром клініка планує перейти на цілодобовий режим праці.

«На сьогоднішній день ЛКП «Лев» із утилізаційного цеху перетворився на сучасний стерилізаційний центр. Протягом року нам вдалось відловити 600 безпритульних собак, причому більшу половину з них ми прилаштували», – наголосив Олег Мацех.

Зокрема, за минулий рік було проведено капітальний ремонт приміщень, закуплено нове обладнання та розв’язано проблему із регулюванням чисельності безпритульних тварин у Львові.

Нагадаємо, у 2015 році на базі комунального підприємства створили сучасний ветеринарний центр.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.