Новини

Економіка

Карпати

Карпати

uk.wikipedia.org

Львівська ОДА створить у Карпатах мережу кемпінгів

Понеділок, 22 лютого 2016, 18:35

Львівська, Чернівецька, Закарпатська та Івано-Франківська області домовилися спільно реалізовувати туристичні проекти під брендом "Українські Карпати".

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначила під час засідання Ради туристичних міст і регіонів заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака, чотири області домовилися спільно розвивати туристично-рекреаційні можливості високогірних територій України.

"Ми напрацювали ряд інфраструктурних проектів, які стосуються розвитку Карпатського регіону, зокрема це розбудова мережі туристичних шляхів та мережі кемпінгів. Це проекти, які потребують значних фінансових ресурсів, і так, як місцевий і державний бюджет мають обмежені можливості, ми бачимо можливість їх реалізації за допомогою залучення ресурсу міжнародної технічної допомоги", – наголосила Наталія Табака. 

Зокрема, йдеться про проекти Львівської ОДА "Створення мережі туристичних шляхів на території українсько-польського прикордоння із використанням досвіду проекту велосипедних шляхів Східної Польщі "Green Velo" та "Підвищення рівня сервісу і безпеки туристів шляхом впровадження на туристичних шляхах Карпатського регіону Львівської області європейської мережі "Будинків друзів природи".

Нагадаємо, нещодавно влада Львівщини у смт. Славське та с. Волосянка вирішила розвивати туризм європейського рівня та здійснювати промоцію курортів.

Також у травні 2015 року уряд прийняв програму розвитку доріг Карпатського єврорегіону, яка передбачає ремонт доріг Мукачеве – Львів, Татарів – Кам'янець-Подільський, Стрий – Мамалига, для стимулювання розвитку туризму у Карпатах. Наразі дорогу ремонтують у Турківському районі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.